• Співробітники Оптового відділу Гіпермаркету отримають всю інформацію по вибраного списку товарів, Вам зателефонують, узгодять питання з доставки та оплати.
  • Кожного разу при покупці полягає типовий Договір публічної аферта для електронної комерції, ознайомиться з ним можна за посиланням.
  • Ми можемо здійснити доставку на Вашу адресу в межах м.Одеса. Для додаткової інформації тел: (050) -576-30-38 Крижан Руслан Іванович.
  • На сьогодні покупці оформляють замовлення товару на сайті, так само самостійно можуть оплатити і забрати товари в гіпермаркеті на Бугаевської 21В. Вартість доставки роздрібним покупцям 50 грн.
  • Замовлення від 1000 грн - доставка безкоштовно * Для замовлень більше 1000 кг, вартість обмовляється окремо.
  • У неділю та понеділок - немає адресної доставки, можливий тільки самовивіз з наших магазинів, попередньо зібраного замовлення.

Повернення або обмін товару може бути здійснений виключно у випадках, передбачених законодавством України. Не підлягають поверненню або обміну належної якості продукти харчування, предмети сангігієни, парфюмерно-косметичні вироби, дитячі м'які та гумові іграшки, натільна білизна та інші товари, передбачені постановою Кабінету Міністрів України № 172 від 19.03.1994. Не підлягають поверненню або обміну належної якості алкогольні і тютюнові вироби, згідно діючих Правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями та Правил роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/1023-12

Поставивши галочку, Ви погоджуєтеся з усіма умовами роботи магазину і в разі замовлення акцизного товару підтверджуєте що Вам вже є 18 років. Ми не відпускаємо алкогольну і тютюнову продукцію неповнолітнім. Кур'єр в праві і зобов'язаний запитати документ, що підтверджує вік одержувача товару і відмовити у відпустці товару, в разі, якщо вік одержувача не підтверджений.